Bezglutenowy Dzień Dziecka w Krakowie – 30.05.2015

Zaproszenie DD KRK 2015Stowarzyszenie serdecznie zaprasza dzieci naszych Członków, będące na diecie bezglutenowej, na Bezglutenowy Dzień Dziecka, który odbędzie się 30 maja 2015 roku /sobota/ w godzinach 10:30 – 13:30 w Krakowie, w Klubie Wersalik Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta na os. Ogrodowym 15.

Dzieci wezmą udział w zorganizowanych przez profesjonalnych animatorów z Centrum Zabaw i Rozwoju Dziecka „Ta Dorotka” grach, zabawach ruchowych i plastycznych oraz konkursach, a z ich pomalowanych buzi uśmiech nie będzie schodził. W przerwie pomiędzy zabawami zaprosimy dzieci na bezglutenowy poczęstunek. Na miejscu będą udostępnione do pobrania bezpłatne materiały Stowarzyszenia. Zapisy internetowe przyjmujemy do dnia 28 maja 2015r., na adres e-mail: krakow@celiakia.pl

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko dziecka/dzieci z podaniem wieku, imię i nazwisko członka Stowarzyszenia. Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem.

Zapraszamy
Oddział Kraków