Bezglutenowy wypoczynek na Węgrzech 2013

Przedstawiamy ciekawą ofertę wypoczynku na Węgrzech, w miejscowości Hévíz, nad jeziorem termalnym. Wyjazd organizuje biuro podróży Puskas Travel. Dla członków naszego Stowarzyszenia wynegocjowaliśmy specjalną ofertę cenową tygodniowego pobytu w dwóch terminach 6-13 lipca 2013 oraz 3-10 sierpnia 2013 (możliwe jest też oczywiście przedłużenie tego terminu do dwóch tygodni). Zakwaterowanie w Hotelu Helios.

Dojazd do hotelu własny. Jeżeli zbierze się grupa min. 20 osób możliwe są różnorodne zajęcia fakultatywne oraz odbiór i dowóz grupy na lotnisko w Budapeszcie (jeśli ktoś chciałby przylecieć samolotem).

Największym atutem hotelu jest kuchnia – nastawiona na potrzeby osób na najróżniejszych dietach, w tym przede wszystkim na diecie bezglutenowej, ale także bez jajek, mleka, soi itd. Hotel jest pod tym kątem sprawdzony przez nas osobiście, współpracuje także stale z węgierskim stowarzyszeniem osób z celiakią.

Zapraszamy zatem wszystkich członków Stowarzyszenia zainteresowanych wyjazdem do kontaktu z panią Marią Puskas  (w języku polskim), która odpowie na wszelkie dodatkowe pytania.

Pełna oferta z ceną i kontakt znajdują się tutaj.

Zapraszamy!