Bezpłatne porady dietetyczne w Poznaniu – zaczynamy 5 stycznia 2013

W każdą pierwszą sobotę miesiąca w godzinach 11:00 – 13:00 (zaczynamy już 5 stycznia!) zapraszamy do Bistro Friendly Food    przy ul. Taczaka 17 w Poznaniu na bezpłatną konsultację z dietetykiem, panią Moniką Frank z poradni dietetycznej Mój Dietetyk. Konsultacje są przeznaczone dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką diety bezglutenowej, jak również diet eliminacyjnych. W ramach indywidualnej konsultacji pani Monika przekaże wskazówki jak rozpocząć i stosować dietę bezglutenową, doradzi jakie produkty wybierać, tak aby codzienne menu było wartościowe pod względem wartości odżywczej i urozmaicone.

Dodatkowo dla każdego zainteresowanego członka naszego Stowarzyszenia w Poznaniu zostanie przygotowany 7-dniowy, indywidualnie zbilansowany jadłospis, uwzględniający zalecenia diety bezglutenowej.

Przy okazji przypominamy, że w Bistro Friendly Food, które należy do Programu MENU BEZ GLUTENU istnieje możliwość zaopatrzenia się w produkty bezglutenowe i zjedzenia pysznych dań wolnych od glutenu.