Catering z Olsztyna w MENU BEZ GLUTENU

ef2Do Programu MENU BEZ GLUTENU przystąpiła firma cateringowa Eatfit24.pl z Olsztyna. ef1Osoby z Olsztyna i okolic, które wymagają diety specjalistycznej i chcą się zdrowo odżywiać, mają teraz możliwość zamówienia do domu lub do biura smacznych i bezpiecznych posiłków.
Catering dietetyczny Eatfit24.pl oferuje pełnowartościowe, zbilansowane zestawy posiłków. Szef kuchni przygotowuje dania z najwyższej jakości produktów. Nad wartością odżywczą posiłków czuwa dietetyk medyczny. Dania przygotowywane są z wysokiej jakości, świeżych, sezonowych produktów, których różnorodność pozwala pokryć zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, witaminy i składniki mineralne. Wartość energetyczna posiłków dopasowana jest indywidualnie do potrzeb danej osoby i wymagań żywieniowych.
Odpowiedni skład i proporcje składników odżywczych wpływają na profilaktykę i redukcję istniejących objawów chorób cywilizacyjnych i dieto-zależnych takich jak: nadwaga i otyłość, cukrzyca typu II, nadciśnienie tętnicze, hipercholesterolemia, miażdżyca czy nietolerancje pokarmowe.
Catering dietetyczny obsługuje klientów indywidualnych  oraz  przyjęcia, spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia.

ef5 ef4 ef6 ef3