Międzynarodowa konferencja Stowarzyszenia ‚YOUR DIET, YOUR HEALTH’ – zapraszamy

logo_pol_stow_transpNasze Stowarzyszenie po raz pierwszy jest organizatorem corocznego zjazdu AOECS (Association of European Coeliac Societies). Co roku we wrześniu przedstawiciele tej międzynarodowej organizacji skupiającej 35 europejskich stowarzyszeń osób z celiakią spotykają się na walnym zgromadzeniu w jednym z krajów członkowskich. W tym roku jest to Polska i jubileuszowe 30. Walne Zgromadzenie AOECS. Dla nas jest to również rok jubileuszowy – nasze Stowarzyszenie obchodzi 10-lecie działalności.

Przy okazji zjazdu AOECS  organizujemy międzynarodową konferencję ‚YOUR DIET, YOUR HEALTH’, w całości poświęconą problematyce diety bezglutenowej, na którą serdecznie zapraszamy Logo_30th_AOECS_poziom_Awszystkich zainteresowanych tematem. Ponieważ udział w konferencji wezmą też osoby z całej Europy, wszystkie wykłady będą prowadzone w języku angielskim. Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne dla osób z Polski. Tematyka konferencji jest bardzo ciekawa: zespół przeciekającego jelita a gluten, mikrobiota jelitowa w celiakii, prebiotyki i probiotyki w diecie bezglutenowej, gluten a choroby autoimmunologiczne, powrót do źródeł – naturalna dieta bezglutenowa, dodatki stosowane w naszej żywności, a także problemy związane z produkcją bezpiecznych wyrobów bezglutenowych. Nasi wykładowcy to wybitni specjaliści i praktycy w tematyce celiakii, diety bezglutenowej i produkcji żywności bez glutenu.

Konferencja ‚YOUR DIET, YOUR HEALTH’ odbędzie się 9 września 2016 w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

Opłata konferencyjna wynosi 290 zł (260 dla członków Polskiego Towarzystwa Dietetyki). Zapewniamy pełen catering (bezglutenowe przerwy kawowe plus lunch w Kitchen Gallery Sofitel Restaurant) oraz materiały konferencyjne (w języku polskim i angielskim) i certyfikat uczestnictwa w konferencji. Zgłoszenia na konferencję (na formularzu zamieszczonym poniżej) przyjmujemy pod adresem zgloszenia@celiakia.pl.

Patronat nad konferencją AOECS objęła Prezydent m.st. Warszawy Hanna Gronkiewicz-Walz, European Lifestyle Medicine Organization, Polskie Towarzystwo Dietetyki oraz Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW.

honor_patr_pol_outl ELMO Logo  logoooo-PTD logo SGGW

Program Konferencji i formularz zgłoszeniowy

program_ang program_pol   formularz zgłoszeniowy

Wypełniony formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać na adres zgloszenia@celiakia.pl. Zgłoszenia na konferencję przyjmujemy do 15 sierpnia lub do wyczerpania miejsc.

Serdecznie zapraszamy!

Partnerzy Konferencji

fria_  Schaer_Logo neu_CMYK_200dpi Hochauflösung   balviten  

amarello  1243_CPW_11 CORN FLAKES LOGO Vector  ANITA LOGO_RGB    Glutenex_nowe   logo szarlat   image description  logo WCB-WOT