Mikołajki w Ostrowcu Św. – relacja

mikolaj ostrowiec 2014_3Dnia 14 grudnia w Sali Zabaw „Fikoland” w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się bezglutenowe mikołajki. W czasie kiedy dzieci zajmowały się beztroską zabawą,  rodzice wymieniali swoje doświadczenia związane z dietą. Do dzieci zawitał również Święty Mikołaj z prezentami od naszych partnerów. Był to czas pełen radości, zabawy i uśmiechu. Mogliśmy wspólnie spędzić czas przy bezglutenowych słodkościach od zaprzyjaźnionych firm. Były chrupki bezglutenowe, muffinki piernikowe, ciasta Haliny. Mieliśmy okazję spróbować miodu wielokwiatowego z pasieki Aleksandra Ortyla, chleba bezglutenowego i pysznego ciasta piaskowego z owocami upieczonego przez Asię Ortyl.
Serdeczne podziękowania składam firmom Balviten, Kubara, Glutenex, Manufakturze cukierków Ciu Ciu, TBM Snacks za przekazanie słodkości do degustacji i w prezencie dla dzieci. Dziękuję również państwu Bojek zapodarowanie słodkich batoników bezglutenowych dla naszych Milusińskich. Dziękuję Halinie za pomoc przy organizacji spotkania, Neli za przywiezienie mandarynek i chipsów bezglutenowych, Marcinowi za pełnienie funkcji Mikołaja, Piotrkowi za filmy, Monice za zdjęcia.
Zorganizowaliśmy także zbiórkę produktów bezglutenowych dla potrzebującej osoby –  dziękuję Magdzie za zebranie produktów i przekazanie ich tej osobie.

Agnieszka Zając

mikolaj ostrowiec 2014_1 mikolaj ostrowiec 2014_2

Agnieszko dziękujemy Ci za zorganizowanie spotkania Świątecznego i działalność na rzecz Stowarzyszenia.