Ogłaszamy konkurs „Moja Wielkanoc bez glutenu”

Dla większości osób na diecie święta to czas pełen wyzwań.  Czy znajdziemy na świątecznym stole bezpieczne dla nas produkty będąc w gościach? Czy może lepiej przynieść ze sobą własne smakołyki? Czy ustrzeżemy się komentarzy i uwag na temat naszej diety? Gdzie można kupić bezglutenowe zajączki? Jak sobie poradzić z wielkanocną babą?

Zapraszamy członków Stowarzyszenia (i ich rodziny) do wzięcia udziału w konkursie „Moja Wielkanoc bez glutenu”. Opiszcie swoje przygody i przeżycia związane ze Świętami Wielkanocnymi. Czekamy na Wasze opowieści: zaskakujące, wesołe, śmieszne, straszne, dziwne itp. Forma literacka – dowolna, ważne aby tekst nie był zbyt długi (maksymalnie 4000 znaków), może być ze zdjęciami. Nagrodzimy opowieści, które najbardziej nam się spodobają (sama historia, walory literackie tekstu, poczucie humoru autora).

Teksty prosimy przesyłać do 15 kwietnia 2013 mailem w formie załącznika (plik word) na adres a.marczewska@celiakia.pl

Nagrody w konkursie  –  3 paczki z produktami bezglutenowymi ufundowała firma Schär. Najciekawsze teksty opublikujemy w 5 numerze naszego czasopisma „Bez glutenu”, które zostanie wydane na jesieni. Przypominamy, że warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest członkostwo autora bądź kogoś z jego najbliższej rodziny w Stowarzyszeniu.