Relacja z konsultacji dietetycznych w Poznaniu

31 stycznia w Poznaniu odbyły się kolejne konsultacje z dietetykiem, podczas których uczestnicy mogli pogłębić swoją wiedzę na temat diety bezglutenowej i otrzymać odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Na konsultacje przybyła większość zapisanych osób. Niektóre z nich dopiero zostały zdiagnozowane i zaczynają wdrażać dietę bezglutenową, inne chciały poszerzyć swoją wiedzę. Widać było, że zapisane osoby chcą jak najlepiej skorzystać z konsultacji, ponieważ przygotowały się przychodząc z konkretnymi pytaniami. Bardzo to nas cieszy, ponieważ takie przygotowanie bardzo pomogło Pani Dietetyk, Agnieszce Pompeckiej. Każde pytanie jest ważne, a każda niepewność powinna zostać wyjaśniona. Pojawiały się pytania m.in. o skład produktów, co można jeść a czego unikać, jak wzbogacić swoją dietę lub co w niej zmienić i wiele, wiele innych.

Dziękujemy wszystkim przybyłym i zapraszamy na kolejne tego typu spotkanie. Dziękujemy także Pani Agnieszce Pompeckiej za poświęcony czas i za podzielenie się swą wiedzą z uczestnikami konsultacji.