Relacja ze spotkania z dr K. Przybyszewską w Krakowie

01_(800_x_600)Wiele osób z celiakią ma wątpliwości oraz pytania dotyczące choroby, genetyki oraz życia po diagnozie, dlatego o pomoc poprosiliśmy specjalistę pediatrę i gastroenterologa, panią dr n. med. Katarzynę Przybyszewską, która od lat współpracuje ze Stowarzyszeniem.

Na spotkaniu zorganizowanym 18 listopada sala konferencyjna Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie była pełna. Pani Doktor otrzymała listę 21 pytań zebranych wcześniej w internetowej ankiecie, na które cierpliwie odpowiadała. Odpowiedzi na niektóre z nich były na tyle ważne, że zostały poprzedzone mini wykładami.  Dwugodzinne spotkanie szybko się skończyło, ale udało się odpowiedzieć na wszystkie pytania z listy.  Nie ma wątpliwości, że takie spotkania są bardzo pomocne, dlatego Pani Doktor zgodziła się na kolejne.

Serdecznie dziękujemy Pani Doktor Katarzynie Przybyszewskiej za pomoc, zaangażowanie i poświęcony czas, a także Panu Stanisławowi Stępniewskiemu, Dyrektorowi Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. Św. Ludwika w Krakowie, za życzliwe przyjęcie i udostępnienie sali konferencyjnej.

Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach.

Oddział Kraków

Od Zarządu Stowarzyszenia:

Rafale, bardzo dziękujemy za prężną działalność Stowarzyszenia na terenie Małopolski i organizację kolejnego ciekawego spotkania.

03_(800_x_600) 02_(800_x_600)