Wysyłka „Bez glutenu” zakończona!

Zakończyliśmy już wysyłkę magazynu Bez glutenu. W ciągu ostatnich 3 tygodni zaadresowaliśmy, zapakowaliśmy i własnoręcznie dostarczyliśmy na pocztę ok. 4.000 przesyłek (każda ważyła pół kg), których zawartość stanowił 8 numer magazynu Bez glutenu oraz najnowsze wydanie Wykazu produktów bezglutenowych ze znakiem Przekreślonym Kłosem.

Wysyłki tak ogromnej ilości przesyłek nie udałoby się przeprowadzić sprawnie bez licznej grupy wolontariuszy, którzy spędzili wiele godzin w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Villardczyków w Warszawie na żmudnym pakowaniu po to, aby każdy członek Stowarzyszenia mógł otrzymać swój magazyn.

Dziękujemy Agacie, Anecie, Ani, Bożenie, Ewie, Frankowi, Grzegorzowi, Irenie, Kamilowi, Kasi, Kasi, Kindze, Kubie, Kubie, Lilianie, Michałowi, Marcie, Natalii i Weronice. Właśnie te osoby odpowiedziały na naszą prośbę o pomoc. Ogromnie Wam dziękujemy! 

Jeśli otrzymali już Państwo nasz magazyn, prosimy o podzielenie się z nami opinią na jego temat. Bardzo zależy nam, aby stowarzyszeniowy magazyn spełniał Państwa oczekiwania. Wszelkie opinie i sugestie prosimy przesyłać na adres a.marczewska@celiakia.pl.

A wszystkie osoby, które chciałyby zostać wolontariuszami Stowarzyszenia, zapraszamy do kontaktu z nami.