13 lat – dziś są urodziny Stowarzyszenia!

Dokładnie dziś,  22 października, obchodzimy trzynaste urodziny Stowarzyszenia. 13 lat minęło niezwykle szybko. Czas wyznaczają nam kolejne realizowane projekty i zadania do wykonania. A jest ich mnóstwo, coraz więcej. Drodzy Członkowie, wolontariusze i sympatycy Stowarzyszenia – dziękujemy Wam za to, że z nami jesteście. Bardzo wielu z Was wspiera nas czynem, swoją aktywnością, czy po prostu dobrym słowem. Bez tego wsparcia nasza działalność byłaby niezwykle trudna.

Tegoroczne urodziny są dla Stowarzyszenia szczególne, bo zbiegły się z realizacją jednego z naszych ostatnich celów. Kilka dni temu nie tylko przenieśliśmy siedzibę Stowarzyszenia w nowe miejsce, co pozwoli nam jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła, ale przede wszystkim powołaliśmy do życia Centrum Diety Bezglutenowej – miejsce, w którym bezpłatną pomoc w zakresie diety bezglutenowej otrzyma każdy, kto jej potrzebuje, miejsce szkoleń i spotkań.

A jeśli możemy sobie sami czegoś życzyć, to może tylko tego, aby nigdy nie zabrakło nam siły i pracy, bo pomysłów zdecydowanie nam nie brakuje:)

A to jest tort, który dostaliśmy na 13 urodziny Stowarzyszenia (był pyszny!):

13 lat – dziś są urodziny Stowarzyszenia!