Aktualny Wykaz produktów ze znakiem Przekreślonego Kłosa

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą produktów bezglutenowych z licencjonowanym znakiem Przekreślonego Kłosa (stan na 10 września 2020 r.). Jest ich ponad 2200, w tym mnóstwo propozycji dla wegan i wegetarian.

Produktów licencjonowanych sukcesywnie przybywa, dlatego warto przeglądać każdą aktualizację naszego Wykazu. Zawiera on listę wyrobów tych producentów, których powitaliśmy już oficjalnie wśród licencjobiorców na naszej stronie. Niemniej niedawno podpisane zostały nowe umowy licencyjne i niebawem zaprezentujemy kolejne firmy i produkty.

Dzięki licencji na polskim rynku pojawiło się dużo bezpiecznych dla osób na diecie bezglutenowej produktów, szeroko dostępnych w supermarketach, delikatesach i sklepach sieciowych, a nie tylko w sklepach ze zdrową żywnością. I co ważne, są to często produkty w zwykłych cenach. Jeżeli z punktu widzenia konsumentów jakichś produktów bezglutenowych wciąż brakuje, czekamy na sugestie, chętnie przekażemy je producentom. Prosimy w tej sprawie pisać do naszego zespołu licencyjnego.

Będzie nam też bardzo miło móc poznać opinię osób na diecie bezglutenowej na temat Wykazu – piszcie do nas, jeśli korzystacie z Wykazu i jest on pomocny w codziennych zakupach.

Wykaz produktów ze znakiem Przekreślonego Kłosa (plik PDF)

Aktualny Wykaz produktów ze znakiem Przekreślonego Kłosa