„Bez glutenu” 11 – drukujemy!

W tym roku, w związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce i koniecznością pracy zdalnej, która uniemożliwiała nam przygotowanie wysyłki, zdecydowaliśmy się na publikację magazynu „Bez glutenu” 11 w formie elektronicznej, w dwóch częściach. Obie można znaleźć tutaj.

Jednak prawie codziennie odbieraliśmy telefony z pytaniem  czy i kiedy magazyn będzie drukowany…

Od 1 lipca powoli wracamy do pracy w Centrum Diety Bezglutenowej, w niewielkich zespołach i nie we wszystkie dni. Ale uznaliśmy, że damy radę przygotować wysyłkę.

Nadeszła więc pora na druk!

W „Bez glutenu” 11 piszemy m.in.: nowych zasadach diagnostyki u dzieci, jak mikrobiota programuje nasze zdrowie. Przybliżamy stanowisko AOECS odnośnie zawartości glutenu w lekach i kosmetykach oraz nowości i ciekawostki ze świata nauki. Przedstawiamy relacje naszych podróżników z różnych zakątków świata, a w dziale Stowarzyszenie piszemy o tym, co ważnego i ciekawego dzieje się w naszym bezglutenowym środowisku.

Przypominamy, że magazyn „Bez glutenu” jest wysyłany bezpłatnie do tych członków Stowarzyszenia, którzy terminowo opłacają składkę członkowską (30 zł na rok) i nie mają zaległości za poprzednie lata. Składkę można opłacić online. Można też sprawdzić, czy nie zalega się z opłatą, wysyłając maila na adres: n.lipietta@celiakia.pl.

Uwaga! Bardzo prosimy wszystkich członków Stowarzyszenia, którzy zmienili miejsce zamieszkania, o przesłanie nam swojego aktualnego adresu do korespondencji na n.lipietta@celiakia.pl.

Magazyn „Bez glutenu” (oraz jego poprzedni numer) otrzymują także wszystkie osoby, które się zapisują do Stowarzyszenia, serdecznie zapraszamy!

„Bez glutenu” 11 – drukujemy!