„Bez glutenu” 11 – rozpoczęliśmy wysyłkę!

11 numer naszego magazynu „Bez glutenu” już wkrótce trafi do członków Stowarzyszenia, lekarzy, dietetyków i wszystkich naszych partnerów.

W „Bez glutenu” 11 piszemy m.in. o nowych zasadach diagnostyki u dzieci, o tym jak mikrobiota programuje nasze zdrowie. Przybliżamy stanowisko AOECS w sprawie glutenu w lekach i kosmetykach oraz nowości i ciekawostki ze świata nauki dotyczące celiakii. Przedstawiamy relacje naszych podróżników z różnych zakątków świata, a w dziale Stowarzyszenie piszemy o tym, co ważnego i ciekawego dzieje się w naszym bezglutenowym środowisku.

Uwaga! Bardzo prosimy wszystkich członków Stowarzyszenia, którzy zmienili miejsce zamieszkania, o przesłanie nam swojego aktualnego adresu do korespondencji na n.lipietta@celiakia.pl.

Przypominamy, że magazyn „Bez glutenu” jest wysyłany bezpłatnie do tych członków Stowarzyszenia, którzy terminowo opłacają składkę członkowską (30 zł na rok) i nie mają zaległości za poprzednie lata. Składkę można opłacić online. Można też sprawdzić, czy nie zalega się z opłatą, wysyłając maila na adres: n.lipietta@celiakia.pl.

Magazyn „Bez glutenu” (oraz jego poprzedni numer) otrzymują także wszystkie osoby, które się zapisują do Stowarzyszenia, serdecznie zapraszamy!

„Bez glutenu” 11 – rozpoczęliśmy wysyłkę!