„Bez glutenu” – dziesiąty numer już wydrukowany!

Członkowie Stowarzyszenia, którzy regularnie opłacają składkę członkowską, otrzymują kolejny, dziesiąty już numer naszego pisma „Bez glutenu”. W tym roku, w związku z dużymi zmianami w Stowarzyszeniu (nowa siedziba, Centrum Diety Bezglutenowej, nowi pracownicy) i koordynowaniem kilkudziesięciu imprez mikołajkowo-świątecznych jego wydanie nieco się opóźniło.

W numerze piszemy m.in.: o celiakii po latach, o tym, jakie badania powinniśmy wykonywać będąc od dłuższego czasu na diecie bezglutenowej, jak prawidłowo dbać o zdrowie i dietę. Mierzymy się też z celiakią i cukrzycą, które często idą w parze. Przedstawiamy relacje naszych podróżników z różnych zakątków świata, porównujemy jak żyje się osobom na diecie bezglutenowej u nas, a jak na Zachodzie, także w wymiarze finansowym. A w dziale Stowarzyszenie piszemy o tym, co ważnego i ciekawego dzieje się w naszym bezglutenowym środowisku. Pełen spis treści numeru 10 znajduje się obok.

Przypominamy, że magazyn otrzymują bezpłatnie wszyscy członkowie Stowarzyszenia, którzy terminowo opłacają składkę członkowską (30 zł na rok) i nie mają zaległości za poprzednie lata. Składkę można opłacić online. Można też sprawdzić, czy nie zalega się z opłatą, wysyłając maila na adres: n.lipietta@celiakia.pl.

Magazyn „Bez glutenu” (oraz jego poprzedni numer) otrzymują także wszystkie osoby, które się zapisują do Stowarzyszenia, serdecznie zapraszamy!

„Bez glutenu” – dziesiąty numer już wydrukowany!