Bez glutenu w Boże Narodzenie i na co dzień – webinar

O diecie bezglutenowej dla początkujących i jak przeżyć Święta bez glutenu –  zapraszamy na nasz wyjątkowy webinar szczególnie osoby nowo zdiagnozowane!

Wigilia i Boże Narodzenie zbliżają się wielkimi krokami. Jeśli Wy albo Wasi bliscy właśnie zaczynacie życie na diecie bezglutenowej, to nie może Was zabraknąć na naszym webinarze. Zapraszamy 8 grudnia w godzinach 11:00-13:00. Podamy wiele praktycznych wskazówek jak przygotować bezglutenowe święta i jak je przeżyć bez stresu i bez zatrucia glutenem. 

Spotkanie poprowadzą Anna Marczewska – dietetyczka z Centrum Diety Bezglutenowej oraz Paulina Sabak-Huzior  – wiceprezes Stowarzyszenia. Obie mają wieloletnie doświadczenie w diecie bezglutenowej i wiele przeżytych świąt w wersji bez glutenu 😉

Podczas webinaru opowiemy m.in.:

  • o zasadach diety bezglutenowej
  • jak ustrzec się najczęstszych błędów związanych z dietą
  • jak robić bezpieczne bezglutenowe zakupy – zwykłe i świąteczne
  • jak przygotować siebie i najbliższych na bezglutenowe święta
  • jak poradzić sobie z jedzeniem poza domem, w trakcie imprez i wyjazdów

i przy tym dalej cieszyć się życiem i swoją rodziną.

Dodatkowo przewidziany jest czas na sesję pytań i odpowiedzi.

Webinar jest bezpłatny, otwarty dla wszystkich chętnych. Potrwa ok.1,5 do 2 godzin. Obowiązuje rejestracja. LINK DO ZAPISÓW.

Zachęcamy by poinformować o webinarium osoby z rodziny lub znajomych, którzy poszukują informacji o chorobach glutenozależnych.

Liczba miejsc podczas transmisji na żywo jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego w dniu wydarzenia. Każda zarejestrowana osoba, niezależnie od uczestnictwa w spotkaniu na żywo, otrzyma po webinarze tymczasowy dostęp do nagrania.

Serdecznie zapraszamy!

Bez glutenu w Boże Narodzenie i na co dzień – webinar