Bez Was nie byłoby Stowarzyszenia!

Nasze działania przynoszą efekty w skali całej Polski, dzięki wspaniałym ludziom: współpracownikom, wolontariuszom, koordynatorom regionalnym i aktywnym członkom. Bez Was nie byłoby Stowarzyszenia!

Nasze Stowarzyszenie działa bardzo aktywnie od 15 lat. Jest to możliwe na taką skalę dzięki wspaniałym ludziom z różnych zakątków Polski. To dzięki zaangażowaniu właśnie tych ludzi – wolontariuszy, współpracowników, koordynatorów, aktywnych członków Stowarzyszenia – w wielu miastach odbywają się różnego rodzaju spotkania dla osób na diecie bezglutenowej, warsztaty kulinarne, konferencje czy imprezy dla dzieci. Podczas tych kilkunastu lat dzięki nim odbyło się kilkaset imprez, w których uczestniczyły dziesiątki tysięcy ludzi!

Wśród nas są osoby, które zakładały Stowarzyszenie i znają je od podszewki. Są też takie, które działają kilka lat i swoim doświadczeniem dzielą się z innymi, dopiero zaczynającymi przygodę z wolontariatem w Stowarzyszeniu.

Jesteśmy wdzięczni każdej osobie, która zdecydowała się działać w Stowarzyszeniu. Wśród całej masy codziennych obowiązków niełatwo jest znaleźć na to czas i chęć. Niektórym to się udaje, dlatego chylimy przed nimi czoła. Bez Was nie byłoby Stowarzyszenia!

Do naszego Stowarzyszenia należy teraz ok. 5000 osób. To dużo, ale może być nas jeszcze więcej, by działać jeszcze szerzej i jeszcze efektywniej.

Zapraszamy do nas wszystkich chętnych!

Bez Was nie byłoby Stowarzyszenia!