Bezglutenowe mikołajki w Krakowie – 15.12.2019

Serdecznie zapraszamy bezglutenowe dzieci członków naszego Stowarzyszenia w wieku od 2 do 13 lat na imprezę mikołajkową, która odbędzie się 15 grudnia 2019 roku (niedziela) w godzinach 10:00 – 12:30 w Krainie Zabaw Dziecięcych ANIKINO przy ul. Niedużej 4  w Krakowie.

Na dzieci czeka wiele atrakcji, między innymi malowanie twarzy, świąteczny bal wraz z Aniołkami, nauka świątecznej piosenki, zabawa tematyczna: poszukiwanie zaginionego pastorału oraz zabawy sprawnościowe.

Swoją obecność na imprezie zapowiedział również św. Mikołaj, który wręczy dzieciom drobne upominki.

Stowarzyszenie pokrywa koszt udziału dzieci na diecie bezglutenowej. Rodzice opłacają wstęp dzieciom, które nie są na diecie bezglutenowej (płatne na miejscu w kasie Anikino – koszt 29 zł za dziecko).

Rodziców prosimy o przyniesienie bezglutenowych słodkości (z informacją o składzie) i owoców do wspólnej degustacji.

Na spotkanie zapraszamy wyłącznie dzieci członków naszego Stowarzyszenia, którzy mają opłaconą składką członkowską.

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres zgloszenia@celiakia.pl do 11 grudnia 2019r..

W tytule maila należy koniecznie wpisać: „Mikołajki Kraków, a w treści maila prosimy podać: imię i nazwisko rodzica/opiekuna należącego do Stowarzyszenia, imię i wiek dziecka na diecie bezglutenowej oraz imiona i wiek rodzeństwa.

Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy
Oddział Kraków

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Bezglutenowe mikołajki w Krakowie – 15.12.2019