Bezglutenowe spotkania świąteczno-mikołajkowe – zdjęcia i relacje

Czy w tym roku zasłużyliśmy na bezglutenowe prezenty od Św. Mikołaja? Zdecydowanie tak! W imprezach świątecznych i mikołajkowych zorganizowanych przez wolontariuszy Stowarzyszenia w 15 miastach w całej Polsce uczestniczyło ponad 700 dzieci i dorosłych. Było gwarnie i wesoło, pachniało świątecznymi przysmakami. A dzięki kreatywności naszych wolontariuszy spotkaniom towarzyszyła moc najróżniejszych atrakcji. Jakich? Przekonacie się przeglądając relacje z poszczególnych imprez.

Pierniczki, gwiazdki, mikołaje, bombki, warsztaty, tańce i wszelkie zabawy były super. Ale największą wartością naszych świątecznych imprez jest zawsze możliwość spotkania w całkowicie bezpiecznym bezglutenowym otoczeniu. Pełnym zrozumienia i wzajemnej życzliwości. Tu wszystko można zjeść bez drobiazgowej analizy składu, tu żadne dziecko nie czuje się inne, bo wszyscy doskonale wiedzą, czym jest nasza dieta. A każdy dorosły otrzyma wsparcie bardziej zaprawionych w bezglutenowej rzeczywistości. Czego chcieć więcej?

Dziękujemy Wam!

Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom w oddziałach Stowarzyszenia oraz życzliwym im osobom i instytucjom, dzięki którym odbyły się nasze świąteczne spotkania.

Ogromne podziękowania należą się też Partnerom Stowarzyszenia, którzy przekazali Św. Mikołajowi upominki do paczek dla dzieci. Są to firmy: Incola, VOG Polska (Kresto), Helio, Celiko, Bezgluten, Good Food, Sano Gluten Free, Delicpol, Hert, Schär oraz Piekarnia Putka. To dzięki Państwa życzliwości i bezinteresowności mogliśmy sprawić radość dzieciom.

I oczywiście zapraszamy na kolejne imprezy dla członków Stowarzyszenia. Przy okazji przypominamy, że nie jesteśmy instytucją państwową lub urzędem, Stowarzyszenie to duża grupa działających razem osób. Organizacja wszystkich spotkań w regionach to zasługa naszych wolontariuszy, którzy robią to bezinteresownie, ofiarując swój czas, energię i serce.

Zapraszamy do czytania i oglądania relacji z poszczególnych spotkań:

 1. Białystok – 10 grudnia
 2. Gdańsk – 10 grudnia
 3. Katowice – 3 grudnia
 4. Kraków – 18 grudnia
 5. Kielce – 11 grudnia
 6. Koszalin – 3 grudnia
 7. Łódź – 3 grudnia
 8. Poznań – 10 grudnia
 9. Puławy – 3 grudnia
 10. Radom – 3 grudnia
 11. Rzeszów – 10 grudnia
 12. Szczecin – 10 grudnia
 13. Toruń – 10 grudnia
 14. Warszawa – 10 grudnia
 15. Wrocław – 10 grudnia

Chcesz zostać członkiem Stowarzyszenia i uczestniczyć w naszych spotkaniach? Zapisz się!

Masz pomysł, lubisz robić coś dla siebie i innych i chcesz zasilić grono wolontariuszy Stowarzyszenia? Napisz do nas: info@celiakia.pl. Może to na Ciebie czekamy? 🙂

Prosimy też, pamiętaj o Stowarzyszeniu przekazując swój 1 % podatku (a od 1 stycznia 2023 r. 1,5 %). To dzięki wpłatom z tego tytułu możemy realizować tak wszechstronną działalność na rzecz osób na diecie bezglutenowej w Polsce.

Bezglutenowe spotkania świąteczno-mikołajkowe – zdjęcia i relacje