Bezglutenowo, czyli jak? – pierwsze spotkanie w Tarnowskich Górach

Zapraszamy członków Stowarzyszenia na pierwsze spotkanie w Tarnowskich Górach pt. „Bezglutenowo, czyli jak?”. Spotkanie odbędzie się w sobotę 09.03 w Tarnowskich Górach, ul. Janasa 3 (budynek biurowy), 2. piętro, w godzinach: 10:00 – 14:00.

Tematyką spotkania będą główne zasady prowadzenia diety i kuchni bezglutenowej (produkty dozwolone i niedozwolone w diecie, organizacja kuchni), prawidłowe czytanie etykiet produktów spożywczych, leków, kosmetyków, zakupy bezglutenowe oraz organizacja posiłków poza domem. Spotkanie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych tematyką życia bez glutenu. Podczas spotkania zostaną omówione także główne kierunki działalności naszego Stowarzyszenia.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail zgloszenia@celiakia.pl do dnia 06.03.2019 r., wpisując w temacie wiadomości „Spotkanie Tarnowskie Góry”, a w treści maila podając imię i nazwisko członka Stowarzyszenia..
Pierwszeństwo mają członkowie Stowarzyszenia z opłaconą składką członkowską.

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Bezglutenowo, czyli jak? – pierwsze spotkanie w Tarnowskich Górach