Bezglutenowy bal karnawałowy w Łańcucie – 4 lutego 2023

„Chcemy kultywować obyczaj nienowy i zaprosić Szanownych Gości na bal karnawałowy! Z pewnością będzie on wyjątkowy, bo bezglutenowy 🙂  A wszystkich bez wyjątku obowiązuje przebranie i nastrój wystrzałowy!”

Takimi słowami zapraszają na wyjątkową imprezę nasi wolontariusze z Rzeszowa 🙂 Bal odbędzie się 4 lutego 2023 r. (sobota) w godzinach 15.00 – 18.00 w Filii Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie, przy ul. Podzwierzyniec 74 (budynek znajduje się ok 1km od zjazdu z autostrady).

Zapraszamy członków Stowarzyszenia z opłaconą składką członkowską za rok 2022 włącznie. Tym razem nie ma limitu miejsc, więc mile widziane jest również rodzeństwo dzieci będących na diecie oraz, jak zawsze, drodzy Rodzice 🙂

Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli włączycie się w organizację balu i przygotujecie domowe bezglutenowe przekąski: na słono, słodko, soczyście a nawet owocowo–warzywnie, bo sałatki są bardzo mile widziane! W ten sposób każdy z osobna może dołożyć swoją cegiełkę do naszej szalonej i wesołej zabawy.

  • Zgłoszenia należy przesyłać do  1 lutego 2023 r. na adres mailowy zgloszenia@celiakia.pl, w tytule podając „Bezglutenowy bal karnawałowy”.
  • W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorką wydarzenia: Ewelina Klimza, tel. 661 063 017

Serdecznie zapraszamy!

Wolontariusze Oddziału Rzeszów

Bezglutenowy bal karnawałowy w Łańcucie – 4 lutego 2023