Bezglutenowy Dzień Dziecka 2021 – zapraszamy do zabawy!

Kochane Dzieci! Zbliża się Bezglutenowy Dzień Dziecka, dlatego zapraszamy Was serdecznie do wspólnej zabawy. Ogłaszamy konkurs plastyczny – z wielką przyjemnością nagrodzimy wszystkich uczestników prezentem-niespodzianką.

„Celiakia – mistrzyni w chowanego” – ten temat 16. Międzynarodowego Dnia Celiakii jest także tematem naszej zabawy. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych skojarzeń i pomysłów. Rysujcie, malujcie, wyklejajcie – technika dowolna! Kredki, flamastry, cienkopisy, pastele, farby, węgiel, wycinanki, bibuły i co tylko macie w swoich pokojach – na pokład. A raczej na Wasze biurka:)

Informacja dla rodziców i opiekunów:

Propozycja wspólnej zabawy z okazji Bezglutenowego Dnia Dziecka 2021 jest kierowana do dzieci z celiakią i będących na diecie bezglutenowej z innych powodów zdrowotnych. Warunkiem uczestnictwa w zabawie jest członkostwo rodzica dziecka w naszym Stowarzyszeniu i uregulowane składki członkowskie (za 2021 r. włącznie).

Czekamy w tym roku na zdjęcie pracy plastycznej wykonanej dowolną techniką, bez ograniczeń co do jej rozmiaru. Dzieci mają pełną dowolność, aby przedstawić sposób, w jaki rozumieją temat tegorocznego Międzynarodowego Dnia Celiakii. Zachęćcie je, by pokazały nam wszystkim, dlaczego celiakia lubi się ukryć i czemu wcale nie jest tak łatwo ją zdiagnozować.

Prosimy o przesłanie nam zdjęcia pracy dziecka wykonanego w formacie jpg, w możliwie najlepszej jakości graficznej, przy dobrym oświetleniu. Oczekujemy wyłącznie na prace dzieci, tym razem bez ich wizerunku na zdjęciu.

Na prace dzieci czekamy do 25 maja 2021 r.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres zgloszenia@celiakia.pl z podaniem imienia i nazwiska członka Stowarzyszenia, imienia i wieku dziecka na diecie bezglutenowej, które jest autorem pracy oraz adresu korespondencyjnego do przesłania upominku-niespodzianki. Nagrody są przewidziane dla wszystkich uczestników zabawy!

Wszystkie zdjęcia prac zamieścimy na naszej stronie 1 czerwca 2021 r. W przypadku nadesłania większej ilości zdjęć, do publikacji wybierzemy tylko jedno.

Wysłanie zdjęcia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu zabawy.

Serdecznie zapraszamy do udziału, nagrody już czekają:)

Bezglutenowy Dzień Dziecka 2021 – zapraszamy do zabawy!