Bezglutenowy Dzień Dziecka w Białymstoku

Zapraszamy na bezglutenowy Dzień Dziecka 9 czerwca 2019 r. w niedzielę w godz. 10.00-13.00. Spotykamy się w parku linowym w Jeronikach (między Białymstokiem a Choroszczą).

Można będzie zrobić ognisko, zjeść kiełbaskę, spotkać się i miło spędzić kilka godzin. Zapraszamy dzieci w różnym wieku (od przedszkola do końca podstawówki). Czekają różne atrakcje, w tym upominki od Stowarzyszenia. Rodzice mogą przynieść bezglutenowe co nieco do wspólnego świętowania – koniecznie z przepisem i wykazem składników.

Dzieci członków Stowarzyszenia, które są na diecie bezglutenowej – wstęp wolny (opłacony przez Stowarzyszenie), za pozostałe dzieci płacą rodzice.

Zapisy przyjmujemy do 5 czerwca na adres zgloszenia@celiakia.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń. Na piknik zapraszamy całe rodziny! W tytule maila prosimy wpisać „Dzień Dziecka w Białymstoku” a w treści podać imię i nazwisko członka Stowarzyszenia, imię dziecka na diecie bezglutenowej i jego wiek oraz imiona pozostałych dzieci.

Serdecznie zapraszamy!

Zgłaszając swój udział w spotkaniach i imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Bezglutenowy Dzień Dziecka w Białymstoku