Bezglutenowy Dzień Dziecka w Kielcach – 3 czerwca 2018

Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej Oddział Kielce zaprasza na Bezglutenowy Dzień Dziecka. Tym razem spotkamy się 03.06.2018 o godz 16.00. na pikniku rodzinnym w Górach Świętokrzyskich w malowniczo położonej Margaretce Świętokrzyskiej, pensjonacie należącym do MENU BEZ GLUTENU. Adres: Brzezinki 83, 26- 001 Masłów.

Dojazd we własnym zakresie. Ponieważ tradycją naszych czerwcowych spotkań stało się ognisko, nie zabraknie go i w tym roku. Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci wraz z rodzicami należącymi do Stowarzyszenia. Chcemy zachęcić dzieci i dorosłych do integracji, dlatego mile widziany będzie sprzęt sportowy (piłka, badminton itp.). W czasie gdy dzieci oddadzą się zabawie, rodzice będą mieli okazję do poznania się i wymiany doświadczeń w prowadzeniu bezglutenowej diety. Zachęcamy do przyniesienia bezglutenowych domowych wypieków lub innych bezglutenowych smakołyków do degustacji. W spotkaniu będzie uczestniczyła nasza zaprzyjaźniona dietetyczka Martyna Samiczak, która przy okazji spotkania chętnie odpowie na pytania dotyczące prawidłowego prowadzenia bezglutenowej diety.

Zapisy pod adresem kielce@celiakia.pl. W zgłoszeniu prosimy podać imię, nazwisko i wiek dziecka oraz informację o przynależności rodzica do Stowarzyszenia i opłaconej składce za 2018 r. Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Anna Przenzak
Martyna Samiczak
Michał Kamiński

Bezglutenowy Dzień Dziecka w Kielcach – 3 czerwca 2018