Bezglutenowy Dzień Dziecka w Koszalinie

IMPREZA ODWOŁANA

Koszaliński Oddział Stowarzyszenia zaprasza serdecznie na wspólne świętowanie Dnia Dziecka. Spotkanie odbędzie się 1 czerwca (sobota)  2019 r. w Transgranicznym Centrum Edukacji Ekologicznej przy ul. Leśnej 2 w Sarbinowie. 

Do udziału w spotkaniu zapraszamy dzieci na diecie bezglutenowej i osoby dorosłe należące do Stowarzyszenia. Z okazji święta dzieci dla najmłodszych przygotowany został program edukacyjno-rekreacyjny, a dla dorosłych rozmowy przy grillowanych bezglutenowych kiełbaskach:)

Zbiórkę uczestników planujemy na godz. 9:45 w Sarbinowie (76-034) przy ul. Leśnej 2. Spotkanie rozpoczniemy wspólnym spacerem brzegiem morza. Po powrocie ze spaceru dzieci wezmą udział w doświadczeniach z wodą o różnym stopniu zasolenia oraz będą obserwowały pod mikroskopem organizmy żyjące w Morzu Bałtyckim. Na zakończenie wspólnie zwiedzimy wspaniale wyposażone multimedialne sale edukacyjne a każde dziecko wykona swoją własną latarnię morską z masy solnej. Na dzieci będą w tym dniu czekały drobne upominki od Stowarzyszenia.

Wszystkich członków Stowarzyszenia chętnych do udziału w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres zgloszenia@celiakia.pl do  28 maja 2019 r.

W tytule maila prosimy napisać: „Dzień Dziecka w Koszalinie”, a w treści podać imię i nazwisko członka Stowarzyszenia, imię dziecka na diecie bezglutenowej oraz imiona pozostałych uczestników z rodziny. Przy dzieciach dodatkowo prosimy o podanie wieku. Warunkiem udziału w spotkaniu jest opłacona składka członkowska.

Serdecznie zapraszamy!

Zgłaszając swój udział w spotkaniach i imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Bezglutenowy Dzień Dziecka w Koszalinie