Bezglutenowy Dzień Dziecka w Krakowie – 11 czerwca 2017

Z okazji Dnia Dziecka Stowarzyszenie serdecznie zaprasza dzieci naszych członków, będące na diecie bezglutenowej, na Imprezę Wspinaczkową, która odbędzie się 11 czerwca 2017 roku (niedziela), w godzinach 13:00 – 15:00 w Centrum Wspinaczkowym FORTECA przy ul. Racławickiej 60 w Krakowie.

Dzieci, pod opieką wykwalifikowanych instruktorów, będą uczestniczyły w zabawach sportowo – linowo – wspinaczkowych, dostosowanych do poszczególnych grup wiekowych, a spośród licznych atrakcji nie zabraknie wspinaczki z asekuracją, układania wieży ze skrzyń, huśtawek, pajęczyny, przeciągania liny, toru przeszkód itp. Na zakończenie imprezy każde dziecko otrzyma upominek. Prosimy aby dzieci przybyły na spotkanie punktualnie, ubrały wygodne, nie krępujące ruchów stroje oraz dobrze dopasowane buty „trzymające” stopę, na niezbyt sztywnej i grubej podeszwie.

Zapisy internetowe przyjmujemy do dnia 8 czerwca 2017r., na adres e-mail: krakow@celiakia.pl. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń a pierwszeństwo mają dzieci członków Stowarzyszenia z uregulowaną składką za rok 2017.

W zgłoszeniu prosimy podać: imię, nazwisko i wiek dziecka/dzieci oraz imię i nazwisko członka Stowarzyszenia, a także telefon kontaktowy. Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem.
W zwrotnym mailu zostanie również przesłany do Państwu formularz zgody rodziców (opiekunów prawnych), na uprawianie wspinaczki przez osoby nieletnie. Jego wypełnienie i dostarczenie na spotkanie jest niezbędne dla uczestnictwa dziecka w imprezie. Formularz jest również dostępny do pobrania na stronie Centrum.

Zapraszamy!
Oddział Kraków