Bezglutenowy Dzień Dziecka w Krakowie – niedziela, 16 czerwca 2019 roku

Serdecznie zapraszamy dzieci członków naszego Stowarzyszenia na Dzień Dziecka w Krakowie. Impreza odbędzie się 16 czerwca 2019 roku (niedziela) w godzinach 10:00 – 13:00 w Krainie Zabaw Dziecięcych ANIKINO przy ul. Niedużej 4.

Dzieci wezmą udział w grach i zabawach prowadzonych przez animatorów Anikino. Stowarzyszenie pokrywa koszt udziału dzieci na diecie bezglutenowej. Rodzice opłacają wstęp dzieciom, które nie są na diecie bezglutenowej (płatne na miejscu w kasie Anikino – koszt 26 zł za dziecko).

Po wspólnej zabawie wszystkie dzieci otrzymają od Stowarzyszenia upominki.

Rodziców prosimy o przyniesienie bezglutenowych słodkości (z informacją o składzie) i owoców do wspólnej degustacji.

Na spotkanie zapraszamy wyłącznie dzieci członków naszego Stowarzyszenia z opłaconą składką członkowską. Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres zgloszenia@celiakia.pl do dnia 12 czerwca 2019r.

W tytule maila należy koniecznie wpisać: „Dzień Dziecka Kraków”, a w treści maila prosimy podać: imię i nazwisko rodzica/opiekuna należącego do Stowarzyszenia, imię i wiek dziecka na diecie bezglutenowej oraz imiona i wiek rodzeństwa.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem.

Zapraszamy!
Oddział Kraków

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Bezglutenowy Dzień Dziecka w Krakowie – niedziela, 16 czerwca 2019 roku