Bezglutenowy Dzień Dziecka w Lutczy koło Rzeszowa

Po raz drugi mamy przyjemność zaprosić dzieci z naszego Stowarzyszenia na Bezglutenowy Dzień Dziecka w Lutczy koło Rzeszowa. Spotkanie odbędzie 16 czerwca 2019 r. w Pensjonacie Cdn. w Lutczy (Żyznów 292 C) w godz. 14:00-18:00.

Najmłodsi będą uczestniczyć w grach i zabawach przygotowanych przez profesjonalnego animatora. Dodatkową atrakcją będzie kurs pierwszej pomocy dla wszystkich uczestników imprezy. Oczywiście nie zabraknie bezglutenowego poczęstunku, do którego zachęcamy się włączyć przez przyniesienie własnych bezglutenowych pyszności (prosimy o dołączenie karteczki z wypisanymi wszystkimi składnikami potraw).

Stowarzyszenie pokrywa koszt udziału dzieci na diecie bezglutenowej. Koszt wstępu dla pozostałych uczestników jest następujący (płatne w pensjonacie):

  • dzieci do lat 5 – bezpłatnie
  • dzieci do lat 15 – 5 zł
  • dorośli – 10 zł

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: zgloszenia@celiakia.pl do 12 czerwca. W tytule maila prosimy napisać: „Dzień Dziecka w Lutczy”, a w zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko członka Stowarzyszenia oraz imię i wiek dziecka na diecie bezglutenowej, a także imię i wiek rodzeństwa.

Wskazówki dojazdu do pensjonatu – współrzędne geograficzne: 49.827541, 21.870578, niedaleko stacji paliw Orlen.

Serdecznie zapraszamy!

Zgłaszając swój udział w spotkaniach i imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Bezglutenowy Dzień Dziecka w Lutczy koło Rzeszowa