Bezglutenowy Dzień Dziecka w Olsztynie

Serdecznie zapraszamy dzieci członków Stowarzyszenia z Olsztyna i okolic na Bezglutenowy Dzień Dziecka. Impreza rozpocznie się o godzinie 16:00 w niedzielę 9 czerwca w Parku Linowym Sniper przy ul.Sikorskiego 1a. Zabawa potrwa do godz 19:00.

Stowarzyszenie pokrywa koszt wstępu dla dziecka bezglutenowego. Dodatkowe bilety dla rodzeństwa należy kupić we własnym zakresie.

Zapewniamy dobrą zabawę i miło spędzony czas oraz wspólnego grilla. Czekają różne atrakcje, w tym upominki od Stowarzyszenia.
Bardzo prosimy uczestników o przyniesienie kiełbasek bezglutenowych na ognisko, pieczywa, dodatków oraz napojów. Zachęcamy by przynieść też bezglutenowe wypieki do wspólnego świętowania – koniecznie z przepisem i wykazem składników.

Zapisy przyjmujemy do 5 czerwca na adres zgloszenia@celiakia.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz to, czy zgłaszający ma opłaconą składkę członkowską. W tytule maila prosimy wpisać „Dzień Dziecka w Olsztynie”, a w treści podać imię i nazwisko członka Stowarzyszenia, imię dziecka na diecie bezglutenowej i jego wiek oraz imiona i wiek pozostałych dzieci, które będą na pikniku.

Serdecznie zapraszamy!

Zgłaszając swój udział w spotkaniach i imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Bezglutenowy Dzień Dziecka w Olsztynie