Bezglutenowy Dzień Dziecka w Puławach

Zapraszamy członków Stowarzyszenia wraz z dziećmi będącymi na diecie bezglutenowej na  spotkanie rodzinne 1 czerwca 2019 r. (sobota) na godzinę 12.00 do Klubu Amik w Puławach przy ul. M. Skłodowskiej 4.

W programie spotkania dla dorosłych zaplanowaliśmy warsztaty pierogowe, a dla dzieci – zabawę w STREFIE LASERA.
Stowarzyszenie pokrywa koszt udziału dzieci na diecie bezglutenowej. Rodzice opłacają wstęp dzieciom które nie są na diecie bezglutenowej (płatne na miejscu). Minimum wiekowe to ukończone 7 lat.

Na koniec spotkania nastąpi degustacja przygotowanych pierogów oraz wspólny poczęstunek, a dzieci otrzymają drobne upominki od Stowarzyszenia.

Prosimy po raz kolejny o przyniesienie słodkich przekąsek wraz pełną informacją o ich składzie.

Wszystkich członków Stowarzyszenia chętnych do udziału w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres zgloszenia@celiakia.pl do 28 maja 2019 r.

W tytule maila prosimy napisać: „Dzień Dziecka w Puławach”, a w treści podać imię i nazwisko członka Stowarzyszenia oraz imię dziecka na diecie bezglutenowej oraz ewentualnie imiona rodzeństwa. Przy dzieciach dodatkowo prosimy o podanie wieku. Warunkiem udziału w spotkaniu jest opłacona składka członkowska. Prosimy o punktualne przybycie. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!

Zgłaszając swój udział w spotkaniach i imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Bezglutenowy Dzień Dziecka w Puławach