Bezglutenowy Sylwester 2022 w górach

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Wiele osób już teraz planuje, jak spędzić ostatnie godziny 2022 roku. Przedstawiamy małą podpowiedź dla tych, którzy szukają nietuzinkowej bezglutenowej oferty sylwestrowej miejsc z programu MENU BEZ GLUTENU.

Zaprasza na spokojny sylwester – przy relaksującej muzyce, bez tańca i innych, typowych dla imprez sylwestrowych zabaw. Gwoździem programu będzie gustowna kolacja w restauracji „Jedli w Wiśle”. Podane zostaną dania wiosenne, letnie, jesienne i zimowe, wszystkie w wersji bez glutenu. Sylwester można połączyć z kilkudniowym pobytem w Hotelu Pod Jedlami.

Zaprasza na 4-dniowy pobyt sylwestrowy, którego punktem kulminacyjnym będzie bal w stylu Ameryki z lat 50-tych z atrakcjami i zabawami oraz z uroczystą kolacją. W trakcie 4-dniowego pobytu odbędzie się też zimowy kulig zakończony kolacją grillową z kapelą góralską. Rezerwując pobyt trzeba zgłosić dietę bezglutenową.

Zaprasza na 5-dniowy bezglutenowy pobyt sylwestrowy w otoczeniu pięknych Tatr, z tradycyjnym kuligiem i regionalną kapelą na żywo.

Villa Karpacz zaprasza w okresie sylwestrowym na wypoczynek i Bal sylwestrowy. Dopłata do diety bezglutenowej wynosi 150 zł.

A już niebawem przedstawimy świąteczną ofertę cateringową lokali z programu  MENU BEZ GLUTENU.

Bezglutenowy Sylwester 2022 w górach