Bezglutenowy wypoczynek – bony turystyczne

W związku z pandemią branża hotelarska przeżywa poważny kryzys. Na szczęście obiekty noclegowe od pewnego czasu pozostają otwarte. I można w nich realizować bony turystyczne.

Warto już teraz pomyśleć o wakacyjnym wypoczynku albo regeneracyjnym wyjeździe do obiektu, który oferuje bezpieczną kuchnię bezglutenową, czyli należy do programu MENU BEZ GLUTENU. Poniżej prezentujemy miejsca z naszego programu, w których można zrealizować bony turystyczne. Bon to dopłata do wypoczynku, która ma pomóc osłabionej branży turystycznej. Wynosi jednorazowo 500 zł na każde dziecko do 18 r. życia. Za pomocą bonu można dokonać płatności za usługi hotelarskie, ma formę elektroniczną i jest ważny do końca marca 2022 r. Zachęcamy gorąco do wybierania przeszkolonych pod kątem diety bezglutenowej miejsc planując wypoczynek. Pomagamy im też w ten sposób przetrwać ten trudny czas.

Województwo dolnośląskie:

Villa Karpacz 

Obiekt zaprasza na: Wielkanoc, majówkę, Boże Ciało czy weekendy dla seniorów. Jest też możliwość wykupienia Voucheru w prezencie. Więcej informacji o ofercie.

Rezydencja Wellness Proharmonia – Lądek Zdrój

Proharmonia zaprasza na relaks w SPA: kąpiele, masaże i inne zabiegi relaksacyjne i rytuały. Informacje i rezerwacje pod numerem (74) 812 08 00 oraz info@proharmonia.plWięcej informacji o ofercie.

Alpejski Dwór – Międzygórze

Pensjonat zaprasza na: Wielkanoc, majówkę, długi weekend czerwcowy. Można wykupić w prezencie voucher pobytowy. Z pensjonatem można się kontaktować mejlowo: pensjonat@alpejskidwor.pl oraz telefonicznie: 505 280 324. Więcej informacji o ofercie.

Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel – Niemcza

Hotel proponuje wiele ekskluzywnych ofert specjalnych: Wielkanoc, wiosenny weekend dla dwojga, wiosenny świat kobiety/mężczyzny. Więcej informacji o ofercie.

Willa Wzgórz Poręba – Poręba, Kotlina Kłodzka

Ośrodek gwarantuje gościom spokój i relaks na najwyższym poziomie, bezglutenowe posiłki, wszystko to przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa. Więcej informacji o ofercie.

Hotel Patio – Wrocław

W ofercie hotelu są różne pakiety, m.in. romantyczny pobyt dla dwojga we Wrocławiu, Wielkanoc. Jest możliwość wykupienia dla kogoś pobytu w postaci voucheru prezentowego. Więcej informacji o ofercie.

Hotel Holimo – Stara Morawa

Hotel proponuje wiele ofert specjalnych: Wielkanoc, wiosna w górach, Majówka, Boże Ciało, wiosenny weekend, wakacje z przedszkolem dla dzieci w górach nad wodą. Można wykupić w prezencie voucher pobytowy. W obiekcie można zrealizować bon turystyczny. Szczegółowa oferta.

Województwo lubelskie:

Łubinowe Wzgórze – Nałęczów

Osoby na diecie bezglutenowej muszą ją zgłosić w momencie rezerwacji, na czas pobytu stworzone zostanie dedykowane menu obiadokolacyjne. Dostępne są atrakcje na świeżym powietrzu, jak np. ścieżka sensoryczna oraz gry i zabawy w budynku. Więcej informacji o ofercie.

Województwo małopolskie:

Dom wypoczynkowy Pod Taborem – Niedzica

Obiekt położony jest w pięknym otoczeniu gór Pienin i Spisza. Oferuje 4-dniowy pobyt wielkanocny, w pakiecie są m. in.: świąteczne potrawy przygotowane według tradycyjnych receptur, biesiada z kapelą górską, warsztaty malowania pisanek i koszyczek wielkanocny dla każdej rodziny. Składając rezerwację należy zgłosić dietę bezglutenową. Więcej informacji o ofercie. 

Pensjonat Moje Tatry – Biały Dunajec

Pensjonat zapewnia gościom piękne widoki na Tatry i Gorce. Kuchnia oferuje bezglutenowe dania tradycyjnej kuchni polskiej, regionalnej oraz wegetariańskie i wegańskie. Więcej informacji o ofercie.

Pensjonat Tajemniczy Ogród – Frydman

Obiekt położony jest u stóp góry Żar. Goście mogą spróbować domowej kuchni, jest możliwość indywidualnego dostosowania diety. Pensjonat zaprasza na pobyty świąteczne. Więcej informacji o ofercie.

Hotel Lemon Resort SPA – Gródek nad Dunajcem

Hotel zaprasza na pobyty weekendowe, dla dwojga albo na home office.  Zależnie od wybranego pakietu dostępne są zabiegi SPA, korzystanie ze strefy wellness, dostęp do sali gier, śniadania w formie bufetu z live cooking, obiadokolacje. Więcej informacji o ofercie.

Hotel Crocus – Zakopane

Hotel oferuje pobyty Crocusowa Wiosna na minimum 2 dni. W ofercie są śniadania i obiadokolacje, centrum rekreacji, pokój zabaw z x-boxem. Miłośnicy zwierząt mogą zabrać ze sobą swoje pupile. Oferta ważna w terminie 01.03 – 25.06.2021 r. Więcej informacji o ofercie.

Województwo kujawsko-pomorskie:

Sanatorium Dom Zdrowia Lila – Ciechocinek

Obiekt oferuje turnusy rekreacyjno-rehabilitacyjne i rehabilitacyjne. Więcej informacji o ofercie.

Warmińsko-mazurskie:

Pensjonat Pod Dobrym Aniołem – Krzywonoga

Pensonat jest położony na pograniczu Warmii i Mazur, zapewni odpoczynek od miejskich hałasów. Kuchnia w stylu slow food przygotowuje dania wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe lub według indywidualnej diety. Więcej informacji o ofercie.

Województwo wielkopolskie:

Hotel Kaukaska – Wolsztyn

Hotel już działa i zaprasza na noclegi. Więcej informacji o ofercie.

Bezglutenowy wypoczynek – bony turystyczne