Bezpieczne obozy pod patronatem Stowarzyszenia – aktualna oferta

Zapraszamy na obozy pod patronatem Stowarzyszenia. Ministerstwo Edukacji Narodowej dało zielone światło organizatorom wakacyjnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

MEN we współpracy z GIS i Ministerstwem Zdrowia przygotowało wytyczne, które muszą spełnić organizatorzy wypoczynku. Jednocześnie stwierdzono, że „obecna sytuacja epidemiczna w kraju pozwala na potwierdzenie, że wypoczynek letni dzieci i młodzieży w 2020 r. będzie mógł się odbyć, przy uwzględnieniu określonych ograniczeń sanitarnych”.

Organizatorzy obozów dla dzieci i młodzeży na diecie bezglutenowej pod patronatem Stowarzyszenia także przygotowali się do urzędowych wymagań (Sport Fun i Hamak tur ) i zapewniają, że bezpieczeństwo i komfort dzieci i młodzieży są dla nich najwyższym priorytetem.

Jak czytamy na stronie Sport Fun: Wszyscy zgodnie przyznają, że wypoczynek jest wskazany, a wręcz konieczny, po długim czasie spędzonym w domu z dala od rówieśników i głównie przed ekranem komputera przy zdalnym nauczaniu.

Oto aktualna oferta obozów:

 • 07.07-  16.07.2020 – Ostrowo (nad morzem) – obóz sportowo-rekreacyjny o profilach: tanecznym, survivalowym, rowerowym, artystycznym, sportowym, robotyka). Więcej informacji i zapisy.
 • 09.07 – 18.07.2020 – Ostrów Mausz (nad jeziorem, na Kaszubach) – obóz o profilach: sportowym, windsurfingowym, teatralnym, fotograficznym, konnym, majsterkowanie. Więcej informacji i zapisy.
 • 18.07 – 25.07.2020 – Nowy Gierałtów (w górach, w Kotlinie Kłodzkiej). Do wyboru 5 różnych profili. Szczegóły i zapisy:
  – Obóz sportowo-wypoczynkowy
  – Kulinarny
  – Młoda kadra
  – Jeździecki
  – Mój pierwszy obóz
 • 02.08-11.08.2020 – Sycowa Huta, Ośrodek Wczasowo-Wypoczynkowy „Kormoran” (nad jeziorem, na Kaszubach) – obóz o profilach: żeglarskim, konnym, nurkowym, pływackim, fitness, teatralnym, rękodzielniczym, parkour. Więcej informacji i zapisy.
Bezpieczne obozy pod patronatem Stowarzyszenia – aktualna oferta