Bieszczadzka Fereczata dołączyła do MENU BEZ GLUTENU

Dom gościnny Fereczata, znajdujący się w małej bieszczadzkiej wsi Przysłup 28, właśnie dołączył do programu MENU BEZ GLUTENU. Świetne położenie w sercu Bieszczad Wysokich przy dużej pętli bieszczadzkiej pośród łąk na przełęczy Przysłup pozwala gościom podziwiać piękno połonin i zapewnia łatwy dostęp do szlaków turystycznych.

Pensjonat zapewnia domowe śniadania bezglutenowe, wegetariańskie i wegańskie. Zasadą tworzenia posiłków jest wykorzystywanie świeżych, sezonowych warzyw oraz ziół z przydomowego ogródka. Goście mogą korzystać z kuchni po wcześniejszym ustaleniu tego z właścicielami obiektu. Szef kuchni od ponad trzydziestu lat stosuje dietę bezglutenową, co daje gościom gwarancję odpowiednio przygotowanych posiłków. W pensjonacie serwowane są tylko śniadania. Po wcześniejszym umówieniu dostępnerównież są dla osób niebędących gośćmi obiektu.

Goście mają do dyspozycji przytulne pokoje dwuosobowe oraz pokoje typu studio. Mogą również korzystać z pokoju dziennego, wiaty grillowej oraz słonecznego tarasu z widokiem na połoniny. Dla dzieci jest plac zabaw oraz boisko do gier zespołowych.

Sezon wakacyjny już za chwilę. Dla wszystkich, którzy chcą odpocząć od zgiełku miasta, Fereczata będzie idealnym wyborem.

Pełna lista miejsc należących do prowadzonego przez Stowarzyszenie programu MENU BEZ GLUTENU.

Bieszczadzka Fereczata dołączyła do MENU BEZ GLUTENU