Bieszczadzka Szkoła Bezglutenowa – ferie z edukacją w tle

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy zaproszeni do współpracy przez Pensjonat Modryna Modrzewiowy Dom, należący do programu MENU BEZ GLUTENU, przy organizacji Bieszczadzkiej Szkoły Bezglutenowej podczas ferii zimowych 2020.

Bieszczadzka Szkoła BezglutenowaW Bieszczadzkiej Szkole Bezglutenowej oprócz odpoczynku będzie można skorzystać z oferty edukacyjnej i poszerzyć swoją wiedzę z zakresu diety bezglutenowej. Na luzie i w pięknych okolicznościach przyrody:)

Turnusy wypoczynkowe odbędą się w następujących terminach:

I turnus: 2-8 lutego 2020 r.
II turnus: 9-15 lutego 2020 r.

Nasze Stowarzyszenie odpowiada za program warsztatowo-edukacyjny, w którym znalazły się:

  • Wykłady i warsztaty dietetyczne na temat: podstaw diety bezglutenowej, bezglutenowego BHP w kuchni, czytania etykiet, glutenowych pułapek, zdrowej kuchni bezglutenowej i bezglutenowych superfoods
  • Prezentacja „Dziecko na diecie bezglutenowej” połączona z dyskusją i wymianą doświadczeń
  • Warsztaty kulinarne dla dzieci i dorosłych: „Bezglutenowa kuchnia regionalna”, „Lepimy bezglutenowe pierogi” oraz „Pizza i wrapy bez glutenu”
  • Indywidualne porady dietetyka

Przez cały czas trwania pobytu na miejscu będzie obecna dietetyczka z Centrum Diety Bezglutenowej i druga osoba ze Stowarzyszenia. Modryna zapewnia dzieciom opiekę animatora podczas zajęć dla dorosłych, a dodatkowo różne atrakcje sportowe. Będzie też kulig i ognisko:)

Pełną ofertę cenową pobytu i wyżywienia zapewnianego przez Modrynę, a także harmonogram zajęć znajdą Państwo na stronie internetowej pensjonatu.

Stowarzyszenie ze swej strony realizuje projekt bezpłatnie, w ramach edukacyjnej działalności statutowej, a Modryna w cenie noclegu uwzględniła zniżkę 10% dla uczestników turnusów. Zainteresowane osoby zapraszamy na stronę organizatora.

Bieszczadzka Szkoła Bezglutenowa – ferie z edukacją w tle