Black Friday = udane zakupy + wsparcie Stowarzyszenia

Wielkie obniżki, niespotykane rabaty, specjalne oferty… to Black Friday i Cyber Monday. Czy wiesz, że kupując online możesz nie tylko w te dni, ale ZAWSZE przekazać nam darowiznę, która NIC Cię nie kosztuje? To najlepsza okazja ze wszystkich, a do tego… trwa cały rok!

To wszystko dzięki współpracy z fundacją FaniMani, której misją jest wspieranie organizacji w zbieraniu funduszy, by mogły czynić to dobro. Nasze Stowarzyszenie jest jedną z 7567 organizacji, które można bezpłatnie wesprzeć podczas zakupów przez internet. Oto przykłady stowarzyszeń i fundacji, które także biorą udział w projekcie:

Darowiznę (niewielki procent od transakcji) przekazuje nam sklep, w którym robisz zakupy! Ty płacisz tyle, ile zwykle, a średnio 2,5% wydanej kwoty sklep przekazuje na konto wybranej przez Ciebie organizacji. Oto przykłady sklepów (jest ich ponad 1600!):

Jak to działa?

Wystarczy wejść na stronę FaniMani.pl, wybrać sklep, w którym chcesz zrobić zakupy oraz wybrać nasze Stowarzyszenie jako organizację, której chcesz pomagać. Jeśli chcesz możesz założysz konto na FaniMani, będziesz mieć wtedy podgląd darowizn przekazanych przez sklepy. Można też przejść dalej bez logowania.

Drugą opcją jest zainstalowanie przypominajki do witryny internetowej:

Na komputerze:
Jeśli zainstalujesz przypominajkę do przeglądarki internetowej, serwis FaniMani wyświetli informację, czy dany sklep, w którym planujesz robić zakupy, bierze udział w akcji. Po wejściu na stronę sklepu zobaczysz komunikat, przez który aktywujesz darowiznę. Po aktywacji darowizny robisz zakupy jak zwykle i płacisz jak zwykle.

Na telefonie i tablecie:
Poprzez aplikację mobilną FaniMani.

👉Zobaczcie, jakie to proste! (link)

Darowizny z zakupów online nie obciążają kupujących. Procent od transakcji odprowadzają sklepy internetowe. W ten sposób możesz nas wspierać w Black Friday, Cyber Monday i przez pozostałe 364 dni w roku.

Darowizny umożliwiają nam realizację najważniejszych celów Stowarzyszenia, m.in.:

  • prowadzenie Centrum Diety Bezglutenowej z bezpłatnym poradnictwem dietetycznym oraz praktycznym wsparciem dla wszystkich osób na diecie bezglutenowej, nie tylko dla członków Stowarzyszenia;
  • drukowanie i bezpłatną dystrybucję materiałów edukacyjnych, w szczególności poradnika „Celiakia i dieta bezglutenowa”, a także książek dla dzieci na diecie bezglutenowej;
  • szkolenia dla pracowników szkół i przedszkoli;
  • organizację bezpłatnych spotkań, warsztatów, konferencji i webinarów;
  • prowadzenie największego w Polsce serwisu o celiakii i diecie bezglutenowej celiakia.pl

Dziękujemy Wam za każdą formę okazanej pomocy!

Black Friday = udane zakupy + wsparcie Stowarzyszenia