Całe życie z dietą – zapraszamy na spotkanie w Warszawie

Osobom z celiakią dieta bezglutenowa towarzyszyć będzie przez całe życie. Z czym mierzymy się nie tylko na początku, ale też później, po miesiącach, latach diety? O trudnościach, ale i sprawdzonych rozwiązaniach jak sobie z nimi radzić, opowiemy podczas spotkania pt.: „Całe życie z dietą”, które odbędzie się 29 września (czwartek) w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Zapraszamy członków Stowarzyszenia 29 września 2022 r. (czwartek)  w godz. 17.00-19.00 do Auli 2 w budynku nr 32 Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW przy ul. Nowoursynowskiej 159 C w Warszawie.

Podczas spotkania m.in. dietetyczki z Centrum Diety Bezglutenowej opowiedzą:

  • o pułapkach diety bezglutenowej i sposobach ich unikania,
  • o tym, jak powinna odżywiać się osoba z celiakią, aby unikać niedoborów pokarmowych,
  • jak radzić sobie poza domem stosując dietę bezglutenową.

Po trzech prezentacjach na powyższe tematy zapraszamy na panel dyskusyjny, podczas którego będzie można zadać pytania naszym prelegentkom.

Zgłoszenia na spotkanie należy kierować na adres e-mail: zgloszenia@celiakia.pl do 27 września. W tytule maila zgłoszeniowego prosimy podać: „Spotkanie Warszawa”, a w treści imię i nazwisko członka Stowarzyszenia. Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest brak zaległości w płatności składek członkowskich (do 2022 r. włącznie).

Osoby zgłaszające się  na spotkanie otrzymają zwrotnie potwierdzenie możliwości udziału drogą mailową.

*  Zgłaszając udział w spotkaniu potwierdzasz zapoznanie się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Całe życie z dietą – zapraszamy na spotkanie w Warszawie