Catering szkolno-przedszkolny z Wrocławia w MENU BEZ GLUTENU

Firma cateringowa Rettman oferuje posiłki dla dzieci i młodzieży we wrocławskich placówkach szkolnych i przedszkolnych oraz dla seniorów w Domach Seniora. Catering dołączył właśnie do naszego programu MENU BEZ GLUTENU.

Firma Rettman jest jedną z najdłużej działających na rynku usług żywieniowych, funkcjonuje od ponad 25 lat. Codziennie przygotowuje kilka tysięcy posiłków dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym oraz dla osób dorosłych. Oferowane dania są różnorodne, bogate w warzywa i owoce, smaczne i bezpieczne także dla osób z alergiami czy nietolerancjami pokarmowymi.

Firma Rettman działa zgodnie z aktualnymi zaleceniami zdrowego żywienia opracowanymi przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego. Serwowane dania mają obniżoną zawartość soli i cukru oraz są całkowicie pozbawione dodatków niewskazanych w diecie dziecka. Surowce, z których przygotowują dania, są zawsze świeże i wysokiej jakości, pochodzą od sprawdzonych dostawców.

Celem firmy jest również edukacja młodych ludzi i podnoszenie ich świadomości w zakresie zdrowego żywienia. W obsługiwanych placówkach Rettman prowadzi akcje tematyczne w formie warsztatów lub konkursów, które uczą dzieci prawidłowych wyborów żywieniowych, czytania etykiet spożywczych, a także zwracają uwagę dzieci na problem marnowania żywności na świecie.

Bardzo się cieszymy, że tak świadoma i otwarta na potrzeby żywieniowe dzieci firma dołączyła do programu MENU BEZ GLUTENU.

Catering szkolno-przedszkolny z Wrocławia w MENU BEZ GLUTENU