Celiakia u dzieci – webinarium z lekarzem 19.01.2021

Tematem naszego kolejnego webinarium jest celiakia u dzieci. Gościem spotkania będzie dr n.med. Andrzej Stawarski. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych 19 stycznia 2021 r. (wtorek) o godzinie 18:00.

Celiakia u dzieci może dawać różnorodne objawy, a nieleczona prowadzi do zaburzeń rozwoju i wielu powikłań. Dlatego tak ważne jest szybkie rozpoznanie choroby, przeprowadzenie odpowiedniej diagnostyki i prawidłowe postępowanie w późniejszym okresie.

Pan dr n. med. Andrzej Stawarski jest specjalistą chorób dzieci i gastroenterologii oraz kierownikiem Katedry i Kliniki Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Podczas webinarium kompleksowo przedstawi temat celiakii u dzieci i odpowie na pytania uczestników.

Webinarium jest bezpłatne, otwarte dla wszystkich zainteresowanych i potrwa od 1,5 do 2 godzin. Obowiązuje rejestracja. Zachęcamy by poinformować o webinarium osoby z rodziny lub znajomych, którzy poszukują informacji o celiakii u dzieci.

Liczba miejsc podczas transmisji na żywo jest ograniczona (do 200 uczestników), dlatego decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego w dniu wydarzenia. Każda zarejestrowana osoba, niezależnie od uczestnictwa w spotkaniu na żywo, otrzyma po webinarze tymczasowy dostęp do nagrania.

Link do zapisów

Serdecznie zapraszamy!

Celiakia u dzieci – webinarium z lekarzem 19.01.2021