Czy chcesz dostać nowy numer magazynu „Bez glutenu”?

Intensywnie pracujemy nad 14 numerem naszego magazynu „Bez glutenu”. Jego druk planujemy na początek kwietnia, a zaraz po świętach wyślemy go do wszystkich członków Stowarzyszenia, którzy nie mają zaległości w opłacaniu składek. Dlatego wielka prośba: musimy mieć aktualne adresy do wysyłki!

Magazyn jak zawsze wyślemy bezpłatnie do tych członków Stowarzyszenia, którzy terminowo opłacają składki  członkowskie (40 zł na rok) i nie mają zaległości za poprzednie lata. Składkę można opłacić online lub przelewem na konto Stowarzyszenia: Bank PKO BP SA 36 1020 1169 0000 8502 0105 5615

Czas biegnie szybko, więc nie każdy z nas pamięta o płatności w kolejnym roku. Stan swoich składek członkowskich można sprawdzić,  wysyłając maila na adres: l.rymsza@celiakia.pl.

Uwaga – magazyn nie dotrze do Was, jeśli będziemy mieć nieaktualny adres. Dlatego bardzo prosimy wszystkich członków Stowarzyszenia, którzy zmienili miejsce zamieszkania, o przesłanie nam swojego aktualnego adresu do korespondencji na adres mailowy l.rymsza@celiakia.pl.

Magazyn „Bez glutenu” (oraz jego poprzedni numer) otrzymują także wszystkie osoby, które zapisują się do Stowarzyszenia, serdecznie zapraszamy!

A jaki będzie ten numer?

Przede wszystkim bardzo bogaty treściowo. Przeczytacie w nim m.in:

  • o nowinkach naukowych z największej konferencji na świecie dotyczącej celiakii
  • o osteoporozie w kontekście monotonnej i mało urozmaiconej diety bezglutenowej
  • jak sprawić, by nasza dieta była tańsza
  • o diecie na poprawę humoru – co jeść, by nasze neuroprzekaźniki były szczęśliwe
  • jak upiec pyszne bezglutenowe bułki, bułeczki i brioszki
  • o bezglutenowym raju w Mediolanie
  • o tym kto i w jaki sposób czuwa nad certyfikowaną żywnością bezglutenową

Dopieszczamy magazyn, żebyście zanurzając się w nim mogli z przyjemnością i zainteresowaniem oderwać się od otaczającej nas rzeczywistości. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

Czy chcesz dostać nowy numer magazynu „Bez glutenu”?