„Diagnoza – i co dalej?” – zapraszamy na webinar 22.06.2021

Tematem naszego kolejnego webinaru jest trudny okres zaraz po diagnozie i przejściu na dietę bezglutenową. Zapraszamy 22 czerwca 2021 r. w godzinach 18:00-20:00.

Spotkanie pod tytułem „Diagnoza – i co dalej?” poprowadzą dietetyczki z Centrum Diety Bezglutenowej: Anna Marczewska i Natalia Lipietta.

Podczas tego wydarzenia nasze dietetyczki opowiedzą m.in. o tym, jak:

  • przeorganizować kuchnię w domu
  • zrobić bezpieczne bezglutenowe zakupy
  • ustrzec się najczęstszych błędów związanych z dietą
  • poradzić sobie z jedzeniem poza domem, w trakcie imprez i wyjazdów
  • dać sobie radę w szpitalach i sanatoriach
  • ogarnąć pobyt dziecka na diecie w szkole, przedszkolu

i przy tym nie oszaleć…

Dodatkowo przewidziany jest czas na sesję pytań i odpowiedzi.

Będzie to nasz pierwszy webinar przedstawiający praktyczne aspekty życia na diecie bezglutenowej zaraz po diagnozie. Wydarzenie przeznaczone jest dla członków Stowarzyszenia (z uregulowanymi składkami członkowskimi). Obowiązuje rejestracja.

10 czerwca za pośrednictwem newslettera prześlemy wszystkim członkom link do rejestracji na webinar. Z myślą o nowych członkach informację wyślemy ponownie po 17 czerwca 2021 r.  Rejestracja będzie otwarta do 21 czerwca 2021 r. do godziny 11:00.

Osoby, które nie są członkami Stowarzyszenia, a chcą wziąć udział w wydarzeniu zapraszamy do dołączenia do nas. Prosimy o przesłanie deklaracji członkowskiej i potwierdzenia wpłaty składki członkowskiej najpóźniej do czwartku 17 czerwca 2021 r. na adres deklaracje@celiakia.pl.

Liczba miejsc podczas transmisji na żywo jest ograniczona do 200, decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego w dniu wydarzenia. Jednakże każda zarejestrowana osoba, niezależnie od uczestnictwa w spotkaniu na żywo, otrzyma po webinarze tymczasowy dostęp do nagrania.

Link do nagrania prześlemy dzień po webinarze (w przypadku nieotrzymania wiadomości prosimy o sprawdzenie folderu SPAM).

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby świeżo po diagnozie!

„Diagnoza – i co dalej?” – zapraszamy na webinar 22.06.2021