Dieta bezglutenowa bez tajemnic – spotkanie w Toruniu

Wszystkie osoby, które niedawno zostały zdiagnozowane oraz ich najbliższych z regionu kujawsko-pomorskiego, serdecznie zapraszamy na spotkanie “Dieta bezglutenowa bez tajemnic”. Zapraszamy nie tylko członków Stowarzyszenia, ale wszystkie osoby zainteresowane tematyką.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 18 listopada 2019 r. w godz. 17:30 – 19:30 w Toruńskim Centrum Aktywności Lokalnej 2Piętro (Centrum Wsparcia Biznesu) przy ul. Marii Konopnickiej 13. Na spotkaniu dietetyk Anna Marczewska z Centrum Diety Bezglutenowej w Warszawie opowie o najczęstszych błędach i pułapkach w stosowaniu diety, produktach bezglutenowych oraz wielu innych sprawach, które pomogą odnaleźć się w bezglutenowym świecie. Podczas spotkania dostępne będą bezpłatne materiały na temat celiakii i diety bezglutenowej.

Na spotkanie zapraszamy młodzież i osoby dorosłe, jednak prosimy o przyjście bez małych dzieci.

Zapisy przyjmujemy na adres mailowy: zgloszenia@celiakia.pl do 17 listopada 2019 r. W tytule maila prosimy napisać: „Spotkanie dla nowo zdiagnozowanych w Toruniu”, a w treści imię i nazwisko uczestnika. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego o udziale w spotkaniu decyduje kolejność przyjmowanych zgłoszeń. Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem. Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Dieta bezglutenowa bez tajemnic – spotkanie w Toruniu