Dieta bezglutenowa dla początkujących – spotkanie w Radomiu

Radomski Oddział Stowarzyszenia zaprasza osoby dorosłe i rodziców dzieci będących na diecie bezglutenowej na spotkanie edukacyjne pod hasłem: „Celiakia – i co dalej? Dieta bezglutenowa dla początkujących”. Tematyką spotkania będą główne zasady prowadzenia diety i kuchni bezglutenowej (produkty dozwolone i niedozwolone w diecie), prawidłowe czytanie etykiet produktów, droga do diagnozy celiakii. Przedstawiona zostanie także działalność Stowarzyszenia i wsparcie, jakie oferuje osobom na diecie bezglutenowej.

Spotkanie odbędzie się 23 listopada 2019 r. o godzinie 10.00 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 przy ul. Sobieskiego 12. Poprowadzi je przedstawicielka Stowarzyszenia w regionie radomskim, Joanna Struzik, a o diecie bezglutenowej i zasadach czytania etykiet opowie dietetyk i członek Stowarzyszenia, Martyna Samiczak.

Zapisy prowadzone są e-mailowo: zgloszenia@celiakia.pl. Każda osoba otrzyma informację zwrotną o potwierdzeniu zapisu. Pierwszeństwo udziału mają członkowie Stowarzyszenia.

Serdecznie zapraszamy!

Oddział Radom

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Dieta bezglutenowa dla początkujących – spotkanie w Radomiu