„Dieta bezglutenowa – od czego zacząć?” w Koszalinie – 09.11.2019

Serdecznie zapraszamy na spotkanie „Dieta bezglutenowa – od czego zacząć?” wszystkie osoby, które niedawno zostały zdiagnozowane oraz ich najbliższych z województwa zachodniopomorskiego i okolic.

Spotkanie odbędzie się 9 listopada 2019 r. (sobota) w godz. 10.00 – 13.00 w Pracowni Pozarządowej w Koszalinie przy ul. Dworcowej 2.

Na spotkaniu Natalia Lipietta, dietetyk z Centrum Diety Bezglutenowej w Warszawie, opowie o najczęstszych błędach i pułapkach w stosowaniu diety, produktach bezglutenowych oraz wielu innych sprawach, które pomogą odnaleźć się w bezglutenowym świecie.

Po przerwie kawowej przeprowadzone zostaną warsztaty z czytania etykiet. Będzie także możliwość otrzymania poradnika „Dieta bezglutenowa i celiakia” i innych materiałów oraz zapisania się do Stowarzyszenia.

Na spotkanie zapraszamy młodzież i osoby dorosłe, jednak prosimy o przyjście bez dzieci.

Zapisy przyjmujemy na adres mailowy: zgloszenia@celiakia.pl do 6 listopada br.

Prosimy zamieścić w tytule maila: „Spotkanie dla nowo zdiagnozowanych w Koszalinie”, a w treści imię i nazwisko uczestnika.

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego o udziale w spotkaniu decyduje kolejność przyjmowanych zgłoszeń. Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem.

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

„Dieta bezglutenowa – od czego zacząć?” w Koszalinie – 09.11.2019