„Dieta bezglutenowa – od czego zacząć?”, Warszawa, 11.03.2020

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które niedawno zostały zdiagnozowane na spotkanie „Dieta bezglutenowa – od czego zacząć?” w Centrum Diety Bezglutenowej w Warszawie. Na spotkaniu opowiemy o diecie bezglutenowej, najczęstszych błędach i pułapkach, bezglutenowych produktach oraz o wielu innych sprawach, które pomogą odnaleźć się w bezglutenowym świecie.

Spotkanie odbędzie się w środę 11 marca w godzinach 18:00-20:00 w Centrum Diety Bezglutenowej mieszczącym się przy ul. Na Uboczu 28 lok U-C4 (lokal obok Boston Clinic, wejście od ulicy Płaskowickiej).

Zapisy przyjmujemy na adres mailowy: zgloszenia@celiakia.pl do 9 marca 2020 r. Prosimy dodać w tytule maila: „Spotkanie dla nowo zdiagnozowanych w Warszawie”, a w treści imię i nazwisko.

Zapraszamy osoby dorosłe.

Ilość miejsc w Centrum Diety Bezglutenowej jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone mailem zwrotnym. Na miejscu będzie można otrzymać bezpłatne materiały na temat celiakii i diety bezglutenowej. Zapewniamy kawę, herbatę i słodki bezglutenowy poczęstunek.

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

„Dieta bezglutenowa – od czego zacząć?”, Warszawa, 11.03.2020