„Dieta bezglutenowa w codziennym życiu” – spotkanie z dietetykiem w Łodzi

Serdecznie zapraszamy osoby na diecie bezglutenowej z Łodzi i okolic,  w szczególności niedawno zdiagnozowane, a także dzieci na diecie bezglutenowej na spotkanie integracyjno-edukacyjne pt. „Dieta bezglutenowa w codziennym życiu”. Podczas spotkania, które poprowadzi dietetyk, porozmawiamy o zdrowej diecie bezglutenowej,  bezglutenowych produktach, najczęściej popełnianych błędach i pułapkach, a także o życiu na diecie oraz o działalności Stowarzyszenia.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę 27 stycznia w godzinach 10:30 – 13:30 w Gminnym Parkowym Centrum Kultury i Ekologii w Plichtowie, mieszczącym się w Plichtowie 21, gmina Nowosolna pod Łodzią (dojazd samochodem bądź autobusem linii 91C.)

Podczas gdy dorośli wysłuchają prezentacji i porozmawiają z dietetykim, dzieci będą uczestniczyć w zaplanowanych zabawach z animatorem i innych atrakcjach.

Zapisy przyjmujemy na adres mailowy: zgloszenia@celiakia.pl do 24 stycznia 2019 r. Prosimy dodać w tytule maila: „Spotkanie z dietetykiem w Łodzi”, a w treści imię i nazwisko.

Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone mailem zwrotnym. Na miejscu będzie można otrzymać bezpłatne materiały na temat celiakii i diety bezglutenowej, będzie się można także zapisać do Stowarzyszenia. Zapewniamy kawę, herbatę i słodki bezglutenowy poczęstunek.

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

„Dieta bezglutenowa w codziennym życiu” – spotkanie z dietetykiem w Łodzi