Dzień Dziecka 2022 w Stowarzyszeniu – 15 imprez w całym kraju!

Z okazji Dnia Dziecka zorganizowaliśmy aż 15 bezglutenowych pikników rodzinnych w całej Polsce. W sumie wzięło w nich udział prawie 900 osób! Te wszystkie wydarzenia odbyły się dzięki wspólnym staraniom Stowarzyszenia, naszych Wolontariuszy  oraz zaprzyjaźnionych firm i organizacji.

Podczas tegorocznych imprez zaproponowaliśmy Wam moc atrakcji przy bezglutenowym poczęstunku. Po dwóch latach izolacji spowodowanej pandemią wreszcie się spotkaliśmy, nie tylko by celebrować Dzień Dziecka, ale i pobyć ze sobą, porozmawiać o radościach wyzwaniach życia na diecie bezglutenowej.

Integracja środowiska osób na diecie bezglutenowej w poszczególnych miastach, w tym dzieci,  to najważniejsza myśl, która nam przyświeca przy organizacji tego typu wydarzeń. Dziękujemy, że jesteście z nami! 

Dziękujemy firmom i organizacjom za wsparcie!

Szczególne podziękowania należą się Piekarni Putka za bezpłatne przekazanie bezglutenowego pieczywa (chleba i bułek) do ognisk na naszych piknikach w Szczecinie, Puławach, Radomiu, Poznaniu, Trójmieście, Koszalinie, Łodzi, Kielcach, Rzeszowie i Warszawie oraz firmie Bezgluten – za przesłanie bezglutenowych słodkości na upominki dla dzieci z okazji Dnia Dziecka do naszych oddziałów w: Białymstoku, Kielcach, Koszalinie, Krakowie, Łodzi, Puławach, Radomiu, Rzeszowie, Toruniu, Trójmieście, Wrocławiu i na Śląsku.

Wielkie podziękowania należą się także następującym firmom i instytucjom:

Dziękujemy także serdecznie naszym koordynatorom i wolontariuszom, a także zaproszonym gościom, animatorom zabaw, fotografom i wszystkim osobom, bez których tych imprez po prostu by nie było. O szczegółach poczytajcie w relacjach z poszczególnych miast:

Dzień Dziecka 2022 w Stowarzyszeniu – 15 imprez w całym kraju!