Dzień Dziecka na Podlasiu – relacja ze spotkania

9 czerwca 2019 r. już po raz drugi obchodziliśmy Dzień Dziecka w parku linowym w Jeronikach (między Białymstokiem a Choroszczą), znajdującym się w malowniczym lesie.

Dzieci przez trzy godziny zaliczały łatwiejsze i trudniejsze trasy i bawiły się na dużym terenie, wyposażonym w liczne atrakcje: dmuchańce, ścianki wspinaczkowe, minigolfa, karuzele itp. Zmęczone zabawą z przyjemnością zjadły kiełbaski upieczone na ognisku przez rodziców. Pod wiatą, w błogim cieniu, wszyscy degustowali przyniesione bezglutenowe smakołyki. Podczas rozmów rodziły się nowe pomysły na spotkania i kolejne działania – wśród nas były nowe osoby, zdiagnozowane niedawno, jak również grupa znających się od dawna aktywnych członków Stowarzyszenia.

Był to dobry czas na spotkanie i integrację całych rodzin. Zabawę zakończyło uruchomienie zraszacza, co oczywiście ucieszyło dzieci, ale i sprawiło, że wkrótce prawie wszystkie były mokre:)

Nie lada zaskoczeniem były prezenty od Stowarzyszenia: piękne niebieskie worki i słodycze. Dziękujemy za upominki dla dzieci – worki bardzo się spodobały i miło, że nie były puste 🙂

W Jeronikach było miło, radośnie i słonecznie. Zapraszamy na kolejne imprezy!

Ela Babicz, Wanda Łempicka

Dzień Dziecka na Podlasiu – relacja ze spotkania