Dzień Dziecka w Poznaniu

Poznański oddział Stowarzyszenia zaprasza serdecznie bezglutenowe dzieci członków Stowarzyszenia na spotkanie przy ognisku z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się w Lasku Marcelińskim w niedzielę 26 maja w godzinach od 12:00 do 15:00.

Na ognisku zapewniona będzie bezglutenowa kiełbaska. Prosimy o zabranie swoich ulubionych dodatków: pieczywo, musztardę, ketchup, napoje itp. Mile widziane będą domowe wypieki bezglutenowe przyniesione przez uczestników ogniska z opisem użytych składników.

Zachęcamy do zabrania koców i sprzętu rekreacyjnego do zabawy.

Dojazd: ul. Marcelińską za restauracją „Fart” lub ul. Ptasią, wjazd do lasu naprzeciw Biofarmu.

Wszystkich członków Stowarzyszenia chętnych do udziału w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres zgloszenia@celiakia.pl do 22 maja 2019 r.

W tytule maila prosimy napisać: „Dzień Dziecka w Poznaniu”, a w treści podać imię i nazwisko członka Stowarzyszenia oraz imię dziecka na diecie bezglutenowej oraz ewentualnie imiona rodzeństwa. Przy dzieciach dodatkowo prosimy o podanie ich wieku. Warunkiem udziału w spotkaniu jest opłacona składka członkowska.

Serdecznie zapraszamy!

Zgłaszając swój udział w spotkaniach i imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Dzień Dziecka w Poznaniu