Dzień Dziecka w Toruniu – zapraszamy 25 czerwca

cukiereczek 4Toruński Oddział Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej zaprasza dzieci wraz z rodzicami (lub opiekunami) na spotkanie z okazji Dnia Dziecka 25 czerwca 2016r. w sobotę od godziny 10:00 do 12:00. Ugości nas restauracja Celia Cooking (należąca do programu MENU BEZ GLUTENU) mieszcząca się przy ul. Dziewulskiego 21. Podczas gdy rodzice będą wymieniać się doświadczeniami, wspaniałą zabawę dzieciom zapewni animatorka.
A na godzinę 14:00 zaprasza nas Manufaktura Wyrobów Cukierniczych „Cukiereczek” na warsztaty, podczas których wszystkie chętne dzieci będą mogły śledzić procesy związane z obróbką termiczną, procesy plastycznego tworzenia i formowania wyrobów cukierniczych. Uczestnicy warsztatów będą degustować nowo wytworzone wyroby. Po zajęciach każdy zabierze do domu własnoręcznie wykonane słodkości.

Na Starówkę dojazd we własnym zakresie, zbiórka o godz. 13:45 przy Manufakturze Cukierków ul. Szeroka 33.
Udział w imprezie jest bezpłatny, ale obowiązują zgłoszenia, należy je przesyłać na adres: l.baginska@celiakia.pl do dnia 22 czerwca 2016r.

W mailu prosimy podać imię, nazwisko i wiek dziecka oraz dane rodzica należącego do Stowarzyszenia, ponieważ nasi członkowie (z opłaconą składką członkowską) mają pierwszeństwo. Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone mailem zwrotnym.

Serdecznie zapraszamy,

Ludmiła Bagińska